KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15451034
nr 1545 1034
Anatole de Beaulieu (1819-1884), Signerad, Harem. Olja på duk, 80x50 cm, yttermått inklusive ram: 108x79 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:25:51
29/5 18:18:59
- Klassiska
29 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska